Date Away Home Status Links
 
September
Thu. 13 Waterloo #   MacEwan   6:30 PM MDT
  Non-Conference
Fri. 14 MacEwan #   Alberta   10:30 AM MDT
  Non-Conference Split Squad
  MacEwan #   Thompson Rivers   11:10 AM MDT
  Non-Conference, Split Squad @ Saville Centre, Edmonton
  MacEwan #   Mount Royal   11:50 AM MDT
  Non-Conference, Split Squad @ Saville Centre, Edmonton
  Calgary #   MacEwan   5:00 PM MDT
  Non-Conference
Sat. 15 MacEwan #   Waterloo   9:30 AM MDT
  Non-Conference, Split Squad @ Saville Centre, Edmonton
  MacEwan #   Alberta   10:10 AM MDT
  Non-Conference, Split Squad
  MacEwan #   Calgary   10:50 AM MDT
  Non-Conference, Split Squad @ Saville Centre, Edmonton
  Mount Royal #   MacEwan   3:00 PM MDT
  Non-Conference, Split Squad
Fri. 28 MacEwan #   Thompson Rivers   TBA
  Non-Conference
  Mount Royal #   UBC Okanagan   10:00 AM PDT
  TRU Battle of the Borders @ TCC, Kamloops
  MacEwan #   UBC Okanagan   5:00 PM PDT
  TRU Battle of the Borders @ TCC, Kamloops
Sat. 29 MacEwan #   Thompson Rivers   TBA
  Non-Conference
  Alberta #   UBC Okanagan   5:00 PM PDT
  TRU Battle of the Borders @ TCC, Kamloops
Sun. 30 MacEwan #   Thompson Rivers   TBA
  Non-Conference
 
October
Thu. 11 UBC Okanagan #   Calgary   6:00 PM PDT
  Dino Cup
Fri. 12 MacEwan #   Mount Royal   TBA
  Non-Conference
Sat. 13 MacEwan #   Mount Royal   TBA
  Non-Conference
  UBC Okanagan #   Calgary   TBA
  Dino Cup
Thu. 18 UQAM *   McGill   6:30 PM EDT
  @ McGill U.
Fri. 19 Laval *   Sherbrooke   6:00 PM EDT
  @ U. de Sherbrooke
  Montreal *   Ottawa   7:00 PM EDT
  Saskatchewan *   Brandon   6:00 PM CDT
  UBC Okanagan *   MacEwan   6:00 PM MDT
  Thompson Rivers *   Calgary   6:00 PM MDT
  Manitoba *   Mount Royal   6:00 PM MDT
  Alberta *   UBC   6:00 PM PDT
  Regina *   Trinity Western   7:00 PM PDT
Sat. 20 Saskatchewan *   Brandon   5:00 PM CDT
  Thompson Rivers *   Calgary   4:00 PM MDT
  Manitoba *   Mount Royal   5:00 PM MDT
  UBC Okanagan *   MacEwan   5:00 PM MDT
  Alberta *   UBC   5:00 PM PDT
  Regina *   Trinity Western   7:00 PM PDT
Sun. 21 Sherbrooke *   Montreal   1:00 PM EDT
  @ CEPSUM
  McGill *   Ottawa   2:00 PM EDT
Wed. 24 Brock *   Ryerson   6:00 PM EDT
  Mattamy Athletic Centre
Fri. 26 UNB *   Moncton   7:00 PM ADT
  McMaster *   Toronto   6:00 PM EDT
  Goldring Centre
  McGill *   Sherbrooke   6:00 PM EDT
  @ U. de Sherbrooke
  Montreal *   Laval   6:00 PM EDT
  @ PEPS
  UBC *   Thompson Rivers   5:00 PM PDT
  Winnipeg *   Regina   7:00 PM CST
  Trinity Western *   UBC Okanagan   6:00 PM PDT
  Mount Royal *   Alberta   7:30 PM MDT
Sat. 27 York *   Waterloo   12:00 PM EDT
  Physical Activities Complex
  Western *   RMC   1:00 PM EDT
  SAM Gymnasium
  Windsor *   Queen's   1:00 PM EDT
  Athletics & Recreation Centre
  Trent *   Lakehead   2:00 PM EDT
  CJ Sanders Fieldhouse
  Ottawa *   UQAM   2:00 PM EDT
  Dalhousie *   Saint Mary's   7:00 PM ADT
  Moncton *   Acadia   7:00 PM ADT
  Brock *   Toronto   6:00 PM EDT
  Goldring Centre
  Nipissing *   Guelph   6:00 PM EDT
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Sherbrooke *   Laval   6:00 PM EDT
  @ PEPS
  MacEwan *   Manitoba   5:45 PM CDT
  Mount Royal *   Alberta   5:00 PM MDT
  UBC *   Thompson Rivers   5:00 PM PDT
  Trinity Western *   UBC Okanagan   5:00 PM PDT
  Winnipeg *   Regina   7:00 PM CST
Sun. 28 Acadia *   Dalhousie   1:00 PM ADT
  Nipissing *   Waterloo   12:00 PM EDT
  Physical Activities Complex
  Windsor *   RMC   1:00 PM EDT
  SAM Gymnasium
  Western *   Queen's   1:00 PM EDT
  Athletics & Recreation Centre
  Ottawa *   Montreal   1:00 PM EDT
  McGill *   UQAM   2:00 PM EDT
  @ UQAM
  MacEwan *   Manitoba   2:00 PM CDT
 
November
Fri. 2 Moncton *   UNB   6:00 PM ADT
  Saint Mary's *   Dalhousie   6:00 PM ADT
  Acadia *   Memorial   7:00 PM NDT
  Queen's *   Ryerson   6:00 PM EDT
  Mattamy Athletic Centre
  York *   Guelph   6:00 PM EDT
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Montreal *   McGill   6:30 PM EDT
  @ McGill U.
  Waterloo *   Lakehead   7:00 PM EDT
  CJ Sanders Fieldhouse
  Laval *   UQAM   7:00 PM EDT
  @ UQAM
  UBC Okanagan *   Winnipeg   6:00 PM CDT
  UBC *   Brandon   6:00 PM CDT
  Regina *   Calgary   6:00 PM MDT
  Saskatchewan *   MacEwan   6:00 PM MDT
  Alberta *   Trinity Western   6:00 PM PDT
Sat. 3 Brock *   Windsor   12:00 PM EDT
  St. Denis Centre
  Queen's *   Toronto   2:00 PM EDT
  Goldring Centre
  Saskatchewan *   MacEwan   12:00 PM MDT
  Saint Mary's *   UNB   4:00 PM ADT
  Trent *   Nipissing   5:00 PM EDT
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Acadia *   Memorial   7:00 PM NDT
  RMC *   Ryerson   6:00 PM EDT
  Mattamy Athletic Centre
  UBC *   Brandon   5:00 PM CDT
  Regina *   Calgary   4:00 PM MDT
  Waterloo *   Lakehead   7:00 PM EDT
  CJ Sanders Fieldhouse
  UBC Okanagan *   Winnipeg   6:45 PM CDT
  Alberta *   Trinity Western   5:00 PM PDT
Sun. 4 Acadia *   Memorial   12:00 PM NST
  Brock *   Western   12:00 PM EST
  Alumni Hall
  Trent *   York   12:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  McMaster *   Windsor   1:00 PM EST
  St. Denis Centre
  McGill *   Laval   1:00 PM EST
  @ PEPS
  Sherbrooke *   UQAM   1:00 PM EST
  @ UQAM
  RMC *   Toronto   3:00 PM EST
  Goldring Centre
Fri. 9 Moncton *   Dalhousie   6:00 PM AST
  UNB *   Saint Mary's   7:00 PM AST
  Queen's *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  RMC *   Brock   6:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Trent *   Ryerson   6:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Laval *   Montreal   6:00 PM EST
  @ CEPSUM
  Sherbrooke *   McGill   6:30 PM EST
  @ McGill U.
  UQAM *   Ottawa   7:00 PM EST
  Calgary *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Trinity Western *   Winnipeg   6:00 PM CST
  Thompson Rivers *   Regina   7:00 PM CST
  Brandon *   Mount Royal   6:00 PM MST
  Manitoba *   UBC   6:00 PM PST
  MacEwan *   Alberta   7:30 PM MST
Sat. 10 Lakehead *   Nipissing   12:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Windsor *   Waterloo   12:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  UNB *   Dalhousie   2:00 PM AST
  Western *   Guelph   1:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Saint Mary's *   Moncton   7:00 PM AST
  RMC *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Queen's *   Brock   6:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Toronto *   Trent   6:00 PM EST
  Trent Athletic Centre
  Calgary *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Brandon *   Mount Royal   5:00 PM MST
  MacEwan *   Alberta   5:00 PM MST
  Manitoba *   UBC   4:00 PM PST
  Trinity Western *   Winnipeg   6:45 PM CST
  Thompson Rivers *   Regina   7:00 PM CST
Sun. 11 Western *   Waterloo   12:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  Lakehead *   York   1:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Windsor *   Guelph   1:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Ottawa *   McGill   1:00 PM EST
  Montreal *   Sherbrooke   1:00 PM EST
  @ U. de Sherbrooke
Thu. 15 Memorial *   Acadia   7:00 PM AST
  AUS League Tournament at Acadia
  UBC *   Regina   7:00 PM CST
Fri. 16 Memorial *   Saint Mary's   3:00 PM AST
  AUS League Tournament at Acadia
  Dalhousie *   Moncton   5:00 PM AST
  AUS League Tournament at Acadia
  UNB *   Acadia   7:00 PM AST
  AUS League Tournament at Acadia
  Toronto *   Western   6:00 PM EST
  Alumni Hall
  Ryerson *   Windsor   6:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Guelph *   Lakehead   7:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  UQAM *   Laval   7:00 PM EST
  @ PEPS
  Trinity Western *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  UBC *   Regina   7:00 PM CST
  Winnipeg *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  Alberta *   Manitoba   7:45 PM CST
  Mount Royal *   UBC Okanagan   6:00 PM PST
  Calgary *   Brandon   11:30 PM CST
Sat. 17 Memorial *   Moncton   11:00 AM AST
  AUS League Tournament at Acadia
  UNB *   Dalhousie   11:00 AM AST
  AUS League Tournament at Acadia @ Wolfville, NS
  Saint Mary's *   Acadia   1:00 PM AST
  AUS League Tournament at Acadia
  Nipissing *   RMC   1:00 PM EST
  SAM Gymnasium
  York *   Queen's   1:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Ottawa *   Sherbrooke   2:30 PM EST
  Memorial *   Dalhousie   5:00 PM AST
  AUS League Tournament at Acadia
  Moncton *   Acadia   7:00 PM AST
  AUS League Tournament at Acadia
  Saint Mary's *   UNB   7:00 PM AST
  AUS League Tournament at Acadia @ Wolfville, NS
  McMaster *   Trent   6:00 PM EST
  Trent Athletic Centre
  Ryerson *   Western   6:00 PM EST
  Alumni Hall
  Toronto *   Windsor   6:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Alberta *   Manitoba   5:00 PM CST
  Calgary *   Brandon   5:00 PM CST
  Guelph *   Lakehead   7:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Trinity Western *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Mount Royal *   UBC Okanagan   5:00 PM PST
  Winnipeg *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
Sun. 18 Memorial *   UNB   12:00 PM AST
  AUS League Tournament at Acadia @ Wolfville, NS
  Saint Mary's *   Moncton   2:00 PM AST
  AUS League Tournament at Acadia
  York *   RMC   1:00 PM EST
  SAM Gymnasium
  Nipissing *   Queen's   1:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Laval *   McGill   1:00 PM EST
  @ McGill U.
  UQAM *   Montreal   1:00 PM EST
  @ CEPSUM
  Dalhousie *   Acadia   4:00 PM AST
  AUS League Tournament at Acadia
  Brock *   Trent   4:00 PM EST
  Trent Athletic Centre
Fri. 23 Saskatchewan *   UBC   12:30 PM PST
  Western *   Windsor   6:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Guelph *   Brock   6:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Toronto *   Nipissing   6:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Waterloo *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Ryerson *   York   6:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  UQAM *   Sherbrooke   6:00 PM EST
  @ U. de Sherbrooke
  McGill *   Montreal   6:00 PM EST
  @ CEPSUM
  Mount Royal *   Winnipeg   6:00 PM CST
  Manitoba *   Calgary   6:00 PM MST
  MacEwan *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  Brandon *   UBC Okanagan   6:00 PM PST
Sat. 24 Laval *   Ottawa   2:00 PM EST
  Waterloo *   Brock   6:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Guelph *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Queen's *   Trent   6:00 PM EST
  Trent Athletic Centre
  Ryerson *   Nipissing   6:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Manitoba *   Calgary   4:00 PM MST
  Mount Royal *   Winnipeg   6:45 PM CST
  Saskatchewan *   UBC   5:00 PM PST
  Brandon *   UBC Okanagan   5:00 PM PST
  MacEwan *   Thompson Rivers   6:00 PM PST
Sun. 25 Toronto *   York   1:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Laval *   Ottawa   2:00 PM EST
  Montreal *   UQAM   2:00 PM EST
  @ UQAM
  RMC *   Trent   4:00 PM EST
  Trent Athletic Centre
Fri. 30 UBC Okanagan *   Saskatchewan   1:00 PM CST
  Regina *   Mount Royal   1:00 PM MST
  McMaster *   Western   6:00 PM EST
  Alumni Hall
  Winnipeg *   MacEwan   6:00 PM MST
  Brandon *   Manitoba   7:45 PM CST
  Calgary *   Trinity Western   6:00 PM PST
  Thompson Rivers *   Alberta   7:30 PM MST
 
December
Sat. 1 Sherbrooke *   Ottawa   2:00 PM EST
  UBC Okanagan *   Saskatchewan   1:00 PM CST
  Brandon *   Manitoba   5:00 PM CST
  Thompson Rivers *   Alberta   5:00 PM MST
  Winnipeg *   MacEwan   5:00 PM MST
  Regina *   Mount Royal   5:00 PM MST
  Calgary *   Trinity Western   5:00 PM PST
 
January
Fri. 4 Saskatchewan *   Winnipeg   6:00 PM CST
  Thompson Rivers *   Manitoba   6:00 PM CST
  Trinity Western *   Brandon   6:00 PM CST
  Alberta *   Regina   7:00 PM CST
  UBC *   Mount Royal   6:00 PM MST
  Calgary *   UBC Okanagan   6:00 PM PST
Sat. 5 Thompson Rivers *   Manitoba   5:00 PM CST
  Trinity Western *   Brandon   5:00 PM CST
  UBC *   Mount Royal   5:00 PM MST
  Saskatchewan *   Winnipeg   6:45 PM CST
  Alberta *   Regina   7:00 PM CST
  Calgary *   UBC Okanagan   5:00 PM PST
Thu. 10 Dalhousie *   Acadia   7:00 PM AST
Fri. 11 Memorial *   Moncton   7:00 PM AST
  Montreal *   Sherbrooke   6:00 PM EST
  @ U. de Sherbrooke
  Ottawa *   McGill   6:30 PM EST
  Laval *   UQAM   7:00 PM EST
  @ UQAM
  Regina *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Winnipeg *   Calgary   6:00 PM MST
  Mount Royal *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  UBC Okanagan *   Manitoba   7:45 PM CST
  MacEwan *   UBC   6:00 PM PST
  Brandon *   Alberta   7:30 PM MST
Sat. 12 Windsor *   McMaster   12:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Acadia *   Saint Mary's   2:00 PM AST
  Guelph *   Toronto   1:00 PM EST
  Goldring Centre
  Western *   Brock   1:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  York *   Ryerson   2:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Memorial *   Moncton   4:00 PM AST
  UNB *   Dalhousie   7:00 PM AST
  Waterloo *   Trent   6:00 PM EST
  Trent Athletic Centre
  UBC Okanagan *   Manitoba   5:00 PM CST
  Winnipeg *   Calgary   4:00 PM MST
  Regina *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Brandon *   Alberta   5:00 PM MST
  MacEwan *   UBC   5:00 PM PST
  Mount Royal *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
Sun. 13 UNB *   Saint Mary's   2:00 PM AST
  Memorial *   Moncton   2:00 PM AST
  Windsor *   Brock   1:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Waterloo *   Toronto   1:00 PM EST
  Goldring Centre
  Western *   McMaster   1:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  UQAM *   McGill   1:00 PM EST
  @ McGill U.
  Sherbrooke *   Laval   3:00 PM EST
  @ PEPS
  Guelph *   Trent   4:00 PM EST
  Trent Athletic Centre
Fri. 18 Dalhousie *   Memorial   7:00 PM NST
  Acadia *   Moncton   7:00 PM AST
  Lakehead *   Brock   6:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Queen's *   Guelph   6:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Nipissing *   York   6:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  RMC *   Waterloo   6:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  UQAM *   Montreal   6:00 PM EST
  @ CEPSUM
  Manitoba *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Brandon *   Regina   7:00 PM CST
  Mount Royal *   MacEwan   6:00 PM MST
  Alberta *   Calgary   6:00 PM MST
  UBC Okanagan *   UBC   6:00 PM PST
  Thompson Rivers *   Trinity Western   6:00 PM PST
Sat. 19 Nipissing *   Ryerson   12:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Lakehead *   Windsor   1:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Ottawa *   Sherbrooke   2:30 PM EST
  Dalhousie *   Memorial   7:00 PM NST
  Moncton *   UNB   7:00 PM AST
  RMC *   Guelph   6:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Queen's *   Waterloo   6:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  McGill *   Laval   6:00 PM EST
  @ PEPS
  Alberta *   Calgary   4:00 PM MST
  Manitoba *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Mount Royal *   MacEwan   5:00 PM MST
  Brandon *   Regina   7:00 PM CST
  Thompson Rivers *   Trinity Western   5:00 PM PST
  UBC Okanagan *   UBC   5:00 PM PST
Sun. 20 Dalhousie *   Memorial   1:00 PM NST
  Saint Mary's *   Acadia   2:00 PM AST
  Lakehead *   Windsor   1:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Brock *   McMaster   1:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Montreal *   McGill   1:00 PM EST
  @ McGill U.
  Ryerson *   Toronto   3:00 PM EST
  Goldring Centre
Wed. 23 Dalhousie *   Saint Mary's   7:00 PM AST
Thu. 24 UQAM *   Ottawa   7:00 PM EST
  Brandon *   Winnipeg   6:00 PM CST
Fri. 25 Moncton *   Saint Mary's   7:00 PM AST
  Trent *   Western   6:00 PM EST
  Alumni Hall
  Montreal *   Laval   6:00 PM EST
  @ PEPS
  Sherbrooke *   McGill   6:30 PM EST
  @ McGill U.
  MacEwan *   Regina   7:00 PM CST
  UBC *   Trinity Western   6:00 PM PST
  Saskatchewan *   Alberta   7:30 PM MST
Sat. 26 Guelph *   Waterloo   12:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  Acadia *   UNB   2:00 PM AST
  Ryerson *   RMC   1:00 PM EST
  SAM Gymnasium
  Toronto *   Queen's   1:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  McMaster *   Lakehead   2:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  York *   Nipissing   5:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Winnipeg *   Brandon   5:00 PM CST
  UQAM *   Laval   7:00 PM EST
  @ PEPS
  Saskatchewan *   Alberta   5:00 PM MST
  MacEwan *   Regina   7:00 PM CST
  UBC *   Trinity Western   5:00 PM PST
Sun. 27 Acadia *   UNB   2:00 PM AST
  Dalhousie *   Moncton   2:00 PM AST
  Toronto *   RMC   1:00 PM EST
  SAM Gymnasium
  Ryerson *   Queen's   1:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Trent *   Windsor   1:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Sherbrooke *   Montreal   1:00 PM EST
  @ CEPSUM
  McMaster *   Lakehead   2:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  McGill *   Ottawa   2:00 PM EST
Wed. 30 Brock *   Guelph   6:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
 
February
Fri. 1 Lakehead *   Western   11:30 AM EST
  Alumni Hall
  Saint Mary's *   Memorial   7:00 PM NST
  UNB *   Acadia   7:00 PM AST
  Toronto *   Ryerson   6:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Ottawa *   Laval   6:00 PM EST
  Sherbrooke *   UQAM   7:00 PM EST
  @ UQAM
  Calgary *   MacEwan   6:00 PM MST
  Trinity Western *   Mount Royal   6:00 PM MST
  Brandon *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  Winnipeg *   Manitoba   7:45 PM CST
  Regina *   UBC Okanagan   6:00 PM PST
Sat. 2 Queen's *   Nipissing   12:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Ottawa *   Laval   12:30 PM EST
  RMC *   York   1:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Lakehead *   Western   2:00 PM EST
  Alumni Hall
  UNB *   Moncton   4:00 PM AST
  Saint Mary's *   Memorial   7:00 PM NST
  Ryerson *   Trent   6:00 PM EST
  Trent Athletic Centre
  McMaster *   Waterloo   6:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  Manitoba *   Winnipeg   5:00 PM CST
  Calgary *   MacEwan   5:00 PM MST
  Trinity Western *   Mount Royal   5:00 PM MST
  Regina *   UBC Okanagan   5:00 PM PST
  Brandon *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
Sun. 3 Saint Mary's *   Memorial   1:00 PM NST
  RMC *   Nipissing   12:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Acadia *   Moncton   2:00 PM AST
  Lakehead *   Brock   1:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Queen's *   York   1:00 PM EST