U SPORTS women's volleyball 2017-18 Schedule

Date Away Home Status Links
 
September
Thu. 14 McMaster # 2 Trinity Western 3 Final
  Griffins/Pandas Invitational
  Calgary #   UBC   5:00 PM PDT
  Griffins/Pandas Invitational
  Mount Royal # 2 MacEwan 3 Final
  Griffins/Pandas Invitational - Edmonton, AB
  Saskatchewan # 0 Alberta 3 Final
  UofA/MacEwan Tournament
Fri. 15 Saskatchewan # 0 Calgary 3 Final
  Griffins/Pandas Invitational
  UBC # 3 MacEwan 0 Final
  Griffins/Pandas Invitational
  McMaster # 1 Alberta 3 Final
  Griffins/Pandas Invitational
  Trinity Western # 3 Mount Royal 0 Final
  Griffins/Pandas Invitational
  Camosun College #   Thompson Rivers   7:00 PM MDT
Sat. 16 Saskatchewan # 2 Mount Royal 3 Final
  Griffins/Pandas Invitational
  Calgary # 3 MacEwan 0 Final
  Griffins/Pandas Invitational - Edmonton, AB
  Trinity Western # 3 Alberta 1 Final
  Griffins/Pandas Invitational
  McMaster #   UBC   4:00 PM PDT
  Griffins/Pandas Invitational
  Columbia Bible College #   Thompson Rivers   7:00 PM MDT
Thu. 21 UBC Okanagan #   Laval   6:00 PM EDT
Fri. 22 Saskatchewan #   Alberta   11:00 AM MDT
  UofR Invitational @ Regina, SK
  Brandon #   Manitoba   11:00 AM MDT
  Regina tournament
  Winnipeg #   Regina   1:00 PM CDT
  U of Regina WVB Invitational
  UBC Okanagan #   Laval   6:00 PM EDT
  Manitoba #   Winnipeg   6:00 PM CDT
  U of Regina WVB Invitational
  Saskatchewan #   Brandon   6:00 PM MDT
  UofR Invitational @ Regina, SK
  Alberta #   Regina   7:30 PM MDT
  Regina Tournament
Sat. 23 Alberta #   Winnipeg   11:00 AM CDT
  U of Regina WVB Invitational
  Saskatchewan #   Manitoba   11:00 AM CDT
  UofR Invitational @ Regina, SK
  Brandon #   Regina   1:00 PM MDT
  Regina tournament
  Saskatchewan #   Winnipeg   6:00 PM MDT
  UofR Invitational @ Regina, SK
  Alberta #   Brandon   6:00 PM MDT
  Regina Tournament
  UBC Okanagan #   Laval   6:00 PM PDT
Sun. 24 Winnipeg #   Brandon   10:00 AM CDT
  U of Regina WVB Invitational
  Alberta #   Manitoba   10:00 AM MDT
  Regina Tournament
  Saskatchewan #   Regina   12:00 PM MDT
  UofR Invitational
Wed. 27 Thompson Rivers #   Montreal   TBA
Thu. 28 UBC Okanagan #   Alberta   7:30 PM MDT
  @ Canmore Collegiate High School
Fri. 29 Brandon #   TBD   TBA
  Winnipeg Tournament
  Regina #   TBA   TBA
  Winnipeg Tournament
  Regina #   TBA   TBA
  Winnipeg Tournament
  Thompson Rivers #   Laval   TBA
  MacEwan #   TBA   TBA
  Winnipeg Tournament
  MacEwan #   Winnipeg   11:00 AM CDT
  Unruh Realty Volleyball Challenge
  Dalhousie #   Ottawa   3:00 PM EDT
  (Pre-season) @ U of Ottawa Tournament
  Dalhousie #   McMaster   7:00 PM EDT
  (Pre-season) @ U of Ottawa Tournament
  Regina #   Winnipeg   6:00 PM CDT
  Unruh Realty Volleyball Challenge
  UBC Okanagan #   Alberta   7:30 PM MDT
  @ Canmore Collegiate High School
Sat. 30 Brandon #   TBD   TBA
  Winnipeg Tournament
  Regina #   TBA   TBA
  Winnipeg Tournament
  Regina #   TBA   TBA
  Winnipeg Tournament
  Thompson Rivers #   Laval   TBA
  MacEwan #   TBA   TBA
  Winnipeg Tournament
  Brock #   Winnipeg   11:00 AM CDT
  Unruh Realty Volleyball Challenge
  Dalhousie #   Lakehead   1:00 PM EDT
  (Pre-season) @ U of Ottawa Tournament
  Dalhousie #   Sherbrooke   5:00 PM EDT
  (Pre-season) @ U of Ottawa Tournament
  UNB #   FX Garneau   7:00 PM EDT
  Lakeland #   Saskatchewan   7:00 PM MDT
  Non-conference
 
October
Sun. 1 TBA #   Dalhousie   TBA
  (Pre-season) @ U of Ottawa Tournament
  Brandon #   TBD   TBA
  Winnipeg Tournament
  Regina #   TBA   TBA
  Winnipeg Tournament
  MacEwan #   TBA   TBA
  Winnipeg Tournament
  UNB #   UQAM   11:00 AM EDT
Fri. 6 TBA #   UBC   TBA
  West Coast Classic
  Thompson Rivers #   TBA   TBA
  West Coast Classic
Sat. 7 TBA #   UBC   TBA
  West Coast Classic
  Thompson Rivers #   TBA   TBA
  West Coast Classic
Thu. 12 Calgary #   TBD   TBA
  West Coast Classic
  Mount Royal #   Trinity Western   6:30 PM PDT
  West Coast Classic
Fri. 13 UNB #   TBA   TBA
  Ottawa Tournament @ Ottawa
  Saskatchewan #   Regina   TBA
  Non-conference @ Ochapowace
  Calgary #   TBD   TBA
  West Coast Classic
  Saint Mary's #   Montreal   4:00 PM EDT
  Exhibition @ McGill
  Lakehead #   Brandon   3:00 PM MDT
  Memorial #   Dalhousie   7:30 PM ADT
  (Pre-season)
  Alberta #   Trinity Western   6:00 PM PDT
  West Coast Classic
  Winnipeg #   Brandon   8:00 PM MDT
Sat. 14 UNB #   TBA   TBA
  Ottawa Tournament @ Ottawa
  Calgary #   TBD   TBA
  West Coast Classic
  Saint Mary's #   Moncton   11:00 AM EDT
  Exhibition @ McGill
  Saint Mary's #   McGill   6:00 PM EDT
  Exhibition @ McGill
  Winnipeg #   Brandon   6:00 PM MDT
  Calgary #   Trinity Western   6:00 PM PDT
Sun. 15 UNB #   TBA   TBA
  Ottawa Tournament @ Ottawa
  Acadia #   Dalhousie   2:00 PM ADT
  (Pre-season)
Fri. 20 Laval * #   Montreal   6:00 PM EDT
  McGill * #   Ottawa   7:00 PM EDT
  Brandon *   Manitoba   6:00 PM CDT
  Calgary *   Regina   6:00 PM CST
  Trinity Western *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  MacEwan *   Thompson Rivers   6:00 PM PDT
  UBC *   UBC Okanagan   6:00 PM PDT
  Winnipeg *   Mount Royal   7:30 PM MDT
Sat. 21 Trinity Western *   Saskatchewan   4:00 PM CST
  Winnipeg *   Mount Royal   5:30 PM MDT
  MacEwan *   Thompson Rivers   5:00 PM PDT
  UBC *   UBC Okanagan   5:00 PM PDT
  Brandon *   Manitoba   7:45 PM CDT
  Calgary *   Regina   7:00 PM CST
Sun. 22 Montreal * #   UQAM   1:00 PM EDT
  Ottawa *   Sherbrooke   1:00 PM EDT
Fri. 27 Dalhousie *   Acadia   7:00 PM ADT
  McGill *   Laval   6:00 PM EDT
  Sherbrooke *   UQAM   6:00 PM EDT
  York *   Nipissing   6:00 PM EDT
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Windsor *   Waterloo   6:00 PM EDT
  @ Physical Activities Complex
  RMC *   Trent   6:00 PM EDT
  @ Trent Athletic Centre
  Western *   Guelph   6:00 PM EDT
  @ Guelph Gryphons Athletic Centre
  Ryerson *   McMaster   6:00 PM EDT
  @ Burridge Gymnasium
  Lakehead *   Toronto   7:00 PM EDT
  @ Goldring Centre
  Saskatchewan *   Brandon   6:00 PM CDT
  Regina *   Winnipeg   6:00 PM CDT
  Manitoba *   Calgary   6:00 PM MDT
  UBC Okanagan *   Trinity Western   6:00 PM PDT
Sat. 28 Moncton *   UNB   2:00 PM ADT
  Sherbrooke *   Ottawa   2:00 PM EDT
  Laval *   UQAM   4:00 PM EDT
  Acadia *   Saint Mary's   7:00 PM ADT
  Western *   Waterloo   6:00 PM EDT
  @ Physical Activities Complex
  Lakehead *   Ryerson   6:00 PM EDT
  @ Mattamy Athletic Centre
  Windsor *   Guelph   6:00 PM EDT
  @ Guelph Gryphons Athletic Centre
  Saskatchewan *   Brandon   5:00 PM CDT
  Manitoba *   Calgary   4:00 PM MDT
  Alberta *   MacEwan   5:00 PM MDT
  Regina *   Winnipeg   6:45 PM CDT
  UBC Okanagan *   Trinity Western   5:00 PM PDT
Sun. 29 Saint Mary's *   Dalhousie   1:00 PM ADT
  Queen's *   RMC   1:00 PM EDT
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  Lakehead *   Trent   1:00 PM EDT
  @ Trent Athletic Centre
  Montreal *   Ottawa   2:00 PM EDT
  MacEwan *   Alberta   4:00 PM MDT
 
November
Thu. 2 Brock *   Waterloo   11:00 AM EDT
  @ Physical Activities Complex
  Ottawa *   UQAM   7:00 PM EDT
Fri. 3 Moncton *   Memorial   7:00 PM NDT
  Laval *   Sherbrooke   6:00 PM EDT
  Guelph *   Brock   6:00 PM EDT
  @ Bob Davis Gymnasium
  Waterloo *   McMaster   6:00 PM EDT
  @ Burridge Gymnasium
  Montreal *   McGill   7:00 PM EDT
  Windsor *   Lakehead   7:00 PM EDT
  @ C.J. Sanders Field House
  Trent *   Toronto   8:00 PM EDT
  @ Goldring Centre
  Alberta *   Regina   6:00 PM CST
  Winnipeg *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Calgary *   UBC   6:00 PM PDT
  Brandon *   Thompson Rivers   6:00 PM PDT
  Mount Royal *   UBC Okanagan   6:00 PM PDT
Sat. 4 Nipissing *   Queen's   1:00 PM EDT
  @ Athletics and Recreation Centre
  York *   RMC   1:00 PM EDT
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  Moncton *   Memorial   7:00 PM NDT
  Acadia *   UNB   7:00 PM ADT
  McMaster *   Guelph   6:00 PM EDT
  @ Guelph Gryphons Athletic Centre
  Windsor *   Lakehead   7:00 PM EDT
  @ C.J. Sanders Field House
  Winnipeg *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Mount Royal *   UBC Okanagan   5:00 PM PDT
  Brandon *   Thompson Rivers   5:00 PM PDT
  Calgary *   UBC   5:00 PM PDT
  Alberta *   Regina   7:00 PM CST
Sun. 5 Moncton *   Memorial   1:00 PM NST
  Acadia *   UNB   1:00 PM AST
  Dalhousie *   Saint Mary's   1:00 PM AST
  Sherbrooke *   Montreal   12:00 PM EST
  UQAM *   McGill   12:00 PM EST
  Nipissing *   RMC   12:00 PM EST
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  York *   Queen's   1:00 PM EST
  @ Athletics and Recreation Centre
  Laval *   Ottawa   3:00 PM EST
  Ryerson *   Trent   4:00 PM EST
  @ Trent Athletic Centre
Thu. 9 Thompson Rivers *   UBC   6:00 PM PST
Fri. 10 Saint Mary's *   Acadia   7:00 PM AST
  UQAM *   Sherbrooke   6:00 PM EST
  Montreal *   Laval   6:00 PM EST
  Ryerson *   York   6:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
  Guelph *   Queen's   6:00 PM EST
  @ Athletics and Recreation Centre
  Waterloo *   RMC   6:00 PM EST
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  Ottawa *   McGill   7:00 PM EST
  Calgary *   Winnipeg   6:00 PM CST
  Trinity Western *   Brandon   6:00 PM CST
  UBC Okanagan *   MacEwan   6:00 PM MST
  Manitoba *   Alberta   6:00 PM MST
  Thompson Rivers *   UBC   6:00 PM PST
  Regina *   Mount Royal   7:30 PM MST
Sat. 11 McMaster *   Windsor   1:00 PM EST
  @ St. Denis Centre
  UNB *   Dalhousie   6:00 PM AST
  Regina *   Mount Royal   3:30 PM MST
  Brock *   Western   6:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  Waterloo *   Queen's   6:00 PM EST
  @ Athletics and Recreation Centre
  Toronto *   Nipissing   6:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Guelph *   RMC   6:00 PM EST
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  Trinity Western *   Brandon   5:00 PM CST
  UBC Okanagan *   MacEwan   5:00 PM MST
  Calgary *   Winnipeg   6:45 PM CST
  Manitoba *   Alberta   6:30 PM MST
Sun. 12 Acadia *   Dalhousie   1:00 PM AST
  UNB *   Saint Mary's   2:00 PM AST
  UQAM *   Montreal   1:00 PM EST
  McGill *   Sherbrooke   1:00 PM EST
  Brock *   Windsor   1:00 PM EST
  @ St. Denis Centre
  Trent *   Ryerson   1:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  McMaster *   Western   2:00 PM EST
  @ Alumni Hall
Thu. 16 Memorial *   Moncton   7:00 PM AST
  AUS League Tournament at Moncton
Fri. 17 Saint Mary's *   UNB   3:00 PM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  Memorial *   Dalhousie   5:00 PM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  Acadia *   Moncton   7:00 PM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  McGill *   Montreal   6:00 PM EST
  Waterloo *   Nipissing   6:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Ryerson *   Toronto   6:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Guelph *   York   6:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
  Windsor *   Western   6:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  UQAM *   Ottawa   7:00 PM EST
  RMC *   Lakehead   7:00 PM EST
  @ C.J. Sanders Field House
  Thompson Rivers *   Winnipeg   6:00 PM CST
  MacEwan *   Manitoba   6:00 PM CST
  Brandon *   Regina   6:00 PM CST
  UBC *   Alberta   6:00 PM MST
  Saskatchewan *   Calgary   6:00 PM MST
  Mount Royal *   Trinity Western   6:00 PM PST
Sat. 18 Acadia *   Saint Mary's   11:00 AM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  Memorial *   UNB   11:00 AM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  Dalhousie *   Moncton   1:00 PM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  Memorial *   Acadia   5:00 PM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  Dalhousie *   UNB   7:00 PM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  Saint Mary's *   Moncton   7:00 PM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  Guelph *   Nipissing   6:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Waterloo *   York   6:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
  Saskatchewan *   Calgary   4:00 PM MST
  Queen's *   Lakehead   7:00 PM EST
  @ C.J. Sanders Field House
  Thompson Rivers *   Winnipeg   6:45 PM CST
  MacEwan *   Manitoba   6:45 PM CST
  Brandon *   Regina   7:00 PM CST
  Mount Royal *   Trinity Western   5:00 PM PST
  UBC *   Alberta   6:30 PM MST
Sun. 19 Memorial *   Saint Mary's   12:00 PM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  Acadia *   Dalhousie   2:00 PM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  Ottawa *   Laval   1:00 PM EST
  McGill *   UQAM   1:00 PM EST
  Montreal *   Sherbrooke   1:00 PM EST
  McMaster *   Brock   2:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  UNB *   Moncton   4:00 PM AST
  AUS League Tournament at Moncton
  Toronto *   Trent   4:00 PM EST
  @ Trent Athletic Centre
Fri. 24 MacEwan *   UBC   12:00 PM PST
  RMC *   Windsor   6:00 PM EST
  @ St. Denis Centre
  Toronto *   McMaster   6:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  Ryerson *   Guelph   6:00 PM EST
  @ Guelph Gryphons Athletic Centre
  Queen's *   Western   6:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  Sherbrooke *   McGill   7:00 PM EST
  Mount Royal *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Manitoba *   Thompson Rivers   6:00 PM PST
  Regina *   UBC Okanagan   6:00 PM PST
  Alberta *   Trinity Western   6:00 PM PST
Sat. 25 Trent *   Nipissing   12:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  UQAM *   Laval   6:00 PM EST
  RMC *   Western   6:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  Ryerson *   Waterloo   6:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  Queen's *   Windsor   6:00 PM EST
  @ St. Denis Centre
  Mount Royal *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Regina *   UBC Okanagan   5:00 PM PST
  Manitoba *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  MacEwan *   UBC   5:00 PM PST
  Alberta *   Trinity Western   5:00 PM PST
Sun. 26 Laval *   McGill   2:00 PM EST
  Toronto *   Brock   2:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Trent *   York   4:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
Tue. 28 Brandon *   Winnipeg   6:00 PM CST
Thu. 30 UBC Okanagan *   Calgary   6:00 PM MST
 
December
Fri. 1 Sherbrooke *   Laval   6:00 PM EST
  Ottawa *   Montreal   7:00 PM EST
  Saskatchewan *   Manitoba   6:00 PM CST
  Winnipeg *   Brandon   6:00 PM CST
  UBC Okanagan *   Calgary   5:00 PM MST
  Trinity Western *   MacEwan   6:00 PM MST
  UBC *   Mount Royal   7:30 PM MST
Sat. 2 Thompson Rivers *   Alberta   1:00 PM MST
  Trinity Western *   MacEwan   5:00 PM MST
  UBC *   Mount Royal   5:30 PM MST
  Saskatchewan *   Manitoba   6:45 PM CST
Sun. 3 Thompson Rivers *   Alberta   1:30 PM MST
Fri. 29 Manitoba #   UBC Okanagan   TBA
  Regina #   TBA   TBA
  Edmonton Tournament
  Regina #   TBA   TBA
  Edmonton Tournament
Sat. 30 Manitoba #   UBC Okanagan   TBA
  Regina #   TBA   TBA
  Edmonton Tournament
  Regina #   TBA   TBA
  Edmonton Tournament
Sun. 31 Regina #   TBA   TBA
  Edmonton Tournament
 
January
Fri. 5 Regina *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Manitoba *   UBC   6:00 PM PST
  Winnipeg *   Trinity Western   6:00 PM PST
  Alberta *   UBC Okanagan   6:00 PM PST
  Thompson Rivers *   Mount Royal   7:30 PM MST
Sat. 6 Regina *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Thompson Rivers *   Mount Royal   5:30 PM MST
  Alberta *   UBC Okanagan   5:00 PM PST
  Manitoba *   UBC   5:00 PM PST
  Winnipeg *   Trinity Western   5:00 PM PST
Fri. 12 Memorial *   Saint Mary's   7:00 PM AST
  UNB *   Acadia   7:00 PM AST
  Dalhousie *   Moncton   7:00 PM AST
  Windsor *   Toronto   6:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Brock *   McMaster   6:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  Western *   Ryerson   6:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  Lakehead *   Guelph   6:00 PM EST
  @ Guelph Gryphons Athletic Centre
  Sherbrooke *   UQAM   7:00 PM EST
  Montreal *   McGill   7:00 PM EST
  Trinity Western *   Manitoba   6:00 PM CST
  MacEwan *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Thompson Rivers *   Regina   6:00 PM CST
  UBC *   Winnipeg   6:00 PM CST
  Brandon *   Calgary   6:00 PM MST
  Alberta *   Mount Royal   7:30 PM MST
Sat. 13 RMC *   Nipissing   12:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Queen's *   York   12:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
  UNB *   Acadia   2:00 PM AST
  Laval *   Ottawa   4:00 PM EST
  Lakehead *   Waterloo   4:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  Memorial *   Saint Mary's   7:00 PM AST
  Toronto *   Ryerson   6:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  Western *   Brock   6:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Windsor *   McMaster   6:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  Brandon *   Calgary   4:00 PM MST
  MacEwan *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Alberta *   Mount Royal   5:30 PM MST
  UBC *   Winnipeg   6:45 PM CST
  Thompson Rivers *   Regina   7:00 PM CST
  Trinity Western *   Manitoba   7:45 PM CST
Sun. 14 Memorial *   Saint Mary's   1:00 PM AST
  Queen's *   Nipissing   12:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Lakehead *   Waterloo   12:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  Moncton *   Dalhousie   2:00 PM AST
  RMC *   York   2:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
Thu. 18 Manitoba *   Winnipeg   6:00 PM CST
Fri. 19 UNB *   Memorial   7:00 PM NST
  UQAM *   Montreal   6:00 PM EST
  McGill *   Sherbrooke   6:00 PM EST
  Guelph *   McMaster   6:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  Windsor *   Brock   6:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  UBC Okanagan *   Brandon   6:00 PM CST
  Calgary *   Alberta   6:00 PM MST
  Mount Royal *   MacEwan   6:00 PM MST
  Regina *   Trinity Western   6:00 PM PST
  Saskatchewan *   Thompson Rivers   6:00 PM PST
Sat. 20 Moncton *   Saint Mary's   2:00 PM AST
  Trent *   RMC   1:00 PM EST
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  Ottawa *   UQAM   2:00 PM EST
  Western *   Lakehead   2:00 PM EST
  @ C.J. Sanders Field House
  Nipissing *   Toronto   2:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Winnipeg *   Manitoba   3:15 PM CST
  UNB *   Memorial   7:00 PM NST
  Montreal *   Laval   6:00 PM EST
  York *   Ryerson   6:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  Brock *   Guelph   6:00 PM EST
  @ Guelph Gryphons Athletic Centre
  McMaster *   Waterloo   6:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  UBC Okanagan *   Brandon   5:00 PM CST