U SPORTS women's basketball 2017-18 Schedule

Date Away Home Status Links
 
August
Mon. 14 TIFFIN UNIVERSITY # 42 UQAM 43
3rd - 05:06
Thu. 17 IONA # 77 UQAM 61 Final
Sun. 20 IONA # 66 McGill 68 Final
Mon. 28 St. Francis Brooklyn Terriers # 65 Concordia 84 Final
Tue. 29 St. Francis Brooklyn # 76 McGill 74 Final
 
September
Sun. 17 Calgary # 76 MacEwan 35 Final
Mon. 18 Trinity Western # 76 Osaka University of Technology 50 Final
  Japan/China Goodwill Tour
Thu. 21 Trinity Western #   Beijing University   12:00 AM PDT
  Japan/China Goodwill Tour
  Trinity Western #   Tianjin University of Finance and Economics   11:00 PM PDT
  Japan/China Goodwill Tour
Fri. 22 Trinity Western #   Tianjin University of Finance and Economics   11:00 PM PDT
  Japan/China Goodwill Tour
Thu. 28 Winnipeg #   Lakehead   TBA
  Calgary #   UBC Okanagan   6:00 PM PDT
Fri. 29 Winnipeg #   Lakehead   TBA
  Acadia #   Laurentian   2:00 PM ADT
  Exhibition @ at UNB Helen Campbell Tournament
  Laval #   UNB   6:00 PM ADT
  Helen Campbell Tournament
  Dalhousie #   UQAM   6:00 PM EDT
  (Pre-season) @ UQAM Tournament
  Regina #   McGill   7:00 PM EDT
  Brandon #   MacEwan   7:00 PM MDT
Sat. 30 UPEI #   Holland College   TBA
  Acadia #   Laval   2:00 PM ADT
  Exhibition @ at UNB Helen Campbell Tournament
  Dalhousie #   UNBC   4:00 PM EDT
  (Pre-season) @ UQAM Tournament
  Laurentian #   UNB   6:00 PM ADT
  Helen Campbell Tournament
  York #   UBC Okanagan   2:00 PM PDT
  Brandon #   MacEwan   5:00 PM MDT
 
October
Sun. 1 Laurentian #   Laval   10:00 AM ADT
  UNB Helen Campbell Tournament
  Dalhousie #   Ottawa   12:00 PM EDT
  (Pre-season) @ UQAM Tournament
  Acadia #   UNB   2:00 PM ADT
  Helen Campbell Tournament
  York #   UBC Okanagan   12:00 PM PDT
Thu. 5 MacEwan #   Western   TBA
  Acadia #   Regina   1:00 PM MDT
  Exhibition @ at UCalgary - Calgary Cup
  Brandon #   UBC   6:00 PM PDT
Fri. 6 UPEI #   TBA   TBA
  Concordia Invitational @ Concordia
  MacEwan #   Laurier   TBA
  Lakehead #   Winnipeg   12:00 PM CDT
  BOB FM Shootout
  Acadia #   Calgary   6:00 PM MDT
  Exhibition @ UCalgary - Calgary Cup
  UBC Okanagan #   Trinity Western   7:00 PM PDT
Sat. 7 MacEwan #   York   TBA
  UNBC #   Winnipeg   1:00 PM CDT
  BOB FM Shootout
  Acadia #   Waterloo   1:00 PM MDT
  Exhibition @ UCalgary - Calgary Cup
  UBC Okanagan #   Trinity Western   2:00 PM PDT
Sun. 8 Manitoba #   Winnipeg   12:00 PM CDT
  BOB FM Shootout
Thu. 12 Winnipeg #   TBA   TBA
  Memorial Tournament (St. John's NF)
  StFX #   Waterloo   6:00 PM EDT
  Pre-Season Exhibition - Waterloo Naismith Classic
Fri. 13 Winnipeg #   TBA   TBA
  Memorial Tournament (St. John's NF)
  Saskatchewan #   Regina   TBA
  UofR Invitational
  Saint Mary's #   Bishop's   5:00 PM ADT
  Exhibition @ Dalhousie
  Brock #   Dalhousie   7:00 PM ADT
  (Pre-season) @ Dalhousie Centennial Tournament
  StFX #   York   6:00 PM EDT
  Pre-Season Exhibition - Waterloo Naismith Classic @ Waterloo, ON
  Laurier #   UBC Okanagan   3:00 PM PDT
  @ Mount Royal, Calgary
  UBC #   Queen's   3:00 PM PDT
  Tindall Tournament
Sat. 14 Winnipeg #   TBA   TBA
  Memorial Tournament (St. John's NF)
  UBC #   Laval   9:00 AM PDT
  Tindall Tournament @ Kingston, Ont.
  StFX #   Toronto   2:00 PM EDT
  Pre-Season Exhibition - Waterloo Naismith Classic @ Waterloo, ON
  Holland College #   UPEI   6:00 PM ADT
  Mickey Place
  Saint Mary's #   Dalhousie   7:00 PM ADT
  (Pre-season) @ Dalhousie Centennial Tournament
  UBC Okanagan #   Lethbridge   3:00 PM PDT
  @ Mount Royal, Calgary
Sun. 15 Saint Mary's #   Brock   10:00 AM ADT
  Exhibition @ Dalhousie
  Acadia #   UBC   7:00 AM PDT
  Tindall Tournament @ Kingston, Ont.
  Bishop's #   Dalhousie   12:00 PM ADT
  (Pre-season) @ Dalhousie Centennial Tournament
  UBC Okanagan #   Mount Royal   1:00 PM PDT
  Mount Allison #   UPEI   6:00 PM ADT
  Mickey Place
Fri. 20 UPEI #   TBA   TBA
  Laval Invitational
  Winnipeg #   TBA   TBA
  U of Manitoba Invitational
  UBC #   Alberta   TBA
  @ Canada West Tournament - Calgary
  Saint Mary's #   SNHU   5:00 PM EDT
  Exhibition
  Saskatchewan #   Western   4:00 PM MDT
  Ryerson Tournament @ Ryerson
  UNB #   McMaster   8:00 PM EDT
  Ryerson Tournament @ Ryerson
  Trinity Western #   Multnomah   8:00 PM PDT
Sat. 21 UNB #   TBA   TBA
  Ryerson Tournament @ Ryerson
  Winnipeg #   TBA   TBA
  U of Manitoba Invitational
  Thompson Rivers #   UBC   TBA
  @ Canada West Tournament - Calgary
  Saint Mary's #   Stonehill College   3:00 PM EDT
  Exhibition
  Toronto #   McGill   5:00 PM EDT
  Trinity Western #   Warner Pacific   6:00 PM PDT
Sun. 22 UNB #   TBA   TBA
  Ryerson Tournament @ Ryerson
  Winnipeg #   TBA   TBA
  U of Manitoba Invitational
  Queen's #   McGill   2:00 PM EDT
  Trinity Western #   Western Washington   2:00 PM PDT
Wed. 25 Western *   Brock   6:00 PM EDT
  @ Bob Davis Gymnasium
  Guelph *   McMaster   6:00 PM EDT
  @ Burridge Gymnasium
Fri. 27 Lakehead *   Queen's   6:00 PM EDT
  @ Athletics & Recreation Centre
  Ryerson *   Algoma   6:00 PM EDT
  @ George Leach Centre
  Brandon *   Lethbridge   6:00 PM MDT
  Winnipeg *   Mount Royal   6:00 PM MDT
  Trinity Western *   Alberta   6:00 PM MDT
  Manitoba *   Saskatchewan   6:15 PM CST
  MacEwan *   Thompson Rivers   6:00 PM PDT
  UFV *   UBC   6:00 PM PDT
  UBC Okanagan *   Victoria   6:00 PM PDT
  Calgary *   UNBC   6:00 PM PDT
Sat. 28 Western *   Waterloo   12:00 PM EDT
  @ Physical Activities Complex
  Laurier *   Brock   2:00 PM EDT
  @ Bob Davis Gymnasium
  Ottawa #   McGill   2:00 PM EDT
  Guelph *   Windsor   6:00 PM EDT
  @ St Denis Centre
  Toronto *   Algoma   6:00 PM EDT
  @ George Leach Centre
  Lakehead *   York   6:00 PM EDT
  @ Tait- Main Gym
  Winnipeg *   Mount Royal   4:00 PM MDT
  Brandon *   Lethbridge   5:00 PM MDT
  Trinity Western *   Alberta   5:00 PM MDT
  UFV *   UBC   5:00 PM PDT
  MacEwan *   Thompson Rivers   5:00 PM PDT
  UBC Okanagan *   Victoria   5:00 PM PDT
  Calgary *   UNBC   5:00 PM PDT
  Manitoba *   Saskatchewan   6:15 PM CST
Sun. 29 Carleton #   McGill   2:00 PM EDT
 
November
Wed. 1 StFX *   Dalhousie   6:00 PM ADT
Fri. 3 Cape Breton *   UNB   6:00 PM ADT
  UPEI *   Saint Mary's   6:00 PM ADT
  Waterloo *   Laurentian   6:00 PM EDT
  Ben F. Avery Gymnasium
  Brock *   York   6:00 PM EDT
  @ Tait- Main Gym
  Laurier *   Nipissing   6:00 PM EDT
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  McMaster *   Queen's   6:00 PM EDT
  @ Athletics & Recreation Centre
  Toronto *   Western   6:00 PM EDT
  @ Alumni Hall
  Guelph *   Carleton   6:00 PM EDT
  @ Ravens Nest
  Ryerson *   Windsor   6:00 PM EDT
  @ St Denis Centre
  Algoma *   Ottawa   6:00 PM EDT
  @ Montpetit Hall
  Regina *   Manitoba   6:00 PM CDT
  Alberta *   Winnipeg   6:00 PM CDT
  Victoria *   Brandon   6:00 PM CDT
  UBC *   Calgary   6:00 PM MDT
  Lethbridge *   MacEwan   6:00 PM MDT
  Mount Royal *   UFV   6:00 PM PDT
  UNBC *   Trinity Western   6:00 PM PDT
Sat. 4 Cape Breton *   UNB   1:00 PM ADT
  Lethbridge *   MacEwan   1:00 PM MDT
  Thompson Rivers *   UBC Okanagan   12:00 PM PDT
  Laval *   McGill   4:00 PM EDT
  Memorial *   Acadia   6:00 PM ADT
  Dalhousie *   StFX   6:00 PM ADT
  UPEI *   Saint Mary's   6:00 PM ADT
  UQAM *   Bishop's   6:00 PM EDT
  Ryerson *   Western   6:00 PM EDT
  @ Alumni Hall
  McMaster *   York   6:00 PM EDT
  @ Tait- Main Gym
  Brock *   Queen's   6:00 PM EDT
  @ Athletics & Recreation Centre
  Toronto *   Windsor   6:00 PM EDT
  @ St Denis Centre
  Laurier *   Laurentian   6:00 PM EDT
  Ben F. Avery Gymnasium
  Algoma *   Carleton   6:00 PM EDT
  @ Ravens Nest
  Waterloo *   Nipissing   6:00 PM EDT
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Guelph *   Ottawa   6:00 PM EDT
  @ Montpetit Hall
  Alberta *   Winnipeg   5:00 PM CDT
  Regina *   Manitoba   5:00 PM CDT
  Victoria *   Brandon   5:00 PM CDT
  UBC *   Calgary   5:00 PM MDT
  UNBC *   Trinity Western   5:00 PM PDT
  Mount Royal *   UFV   5:00 PM PDT
Sun. 5 Memorial *   Acadia   1:00 PM AST
  Thompson Rivers *   UBC Okanagan   1:00 PM PST
Wed. 8 York *   Guelph   6:00 PM EST
  @ Guelph Gryphons Athletics Centre
  Brock *   Ryerson   6:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
Thu. 9 StFX *   Acadia   7:00 PM AST
  Bishop's *   Concordia   6:00 PM EST
  Mount Royal *   Lethbridge   6:00 PM MST
Fri. 10 UNB *   UPEI   6:00 PM AST
  Saint Mary's *   Cape Breton   6:00 PM AST
  Laurentian *   Lakehead   6:00 PM EST
  C.J Sanders Fieldhouse
  Queen's *   Algoma   6:00 PM EST
  @ George Leach Centre
  Ottawa *   Laurier   6:00 PM EST
  @ WLU Athletic Complex
  Windsor *   Western   6:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  Carleton *   Waterloo   6:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  Brock *   Toronto   6:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  McMaster *   Ryerson   6:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  UFV *   Regina   6:00 PM CST
  MacEwan *   Manitoba   6:00 PM CST
  Thompson Rivers *   Saskatchewan   6:15 PM CST
  Victoria *   Trinity Western   6:00 PM PST
  Alberta *   UBC Okanagan   6:00 PM PST
  UBC *   UNBC   6:00 PM PST
Sat. 11 Saint Mary's *   Cape Breton   4:00 PM AST
  UNB *   UPEI   6:00 PM AST
  Dalhousie *   Memorial   6:00 PM AST
  Acadia *   StFX   6:00 PM AST
  McMaster *   Toronto   6:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Nipissing *   Lakehead   6:00 PM EST
  @ C.J Sanders Fieldhouse
  York *   Algoma   6:00 PM EST
  @ George Leach Centre
  Ottawa *   Waterloo   6:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  Carleton *   Laurier   6:00 PM EST
  @ WLU Athletic Complex
  MacEwan *   Manitoba   5:00 PM CST
  UFV *   Regina   6:00 PM CST
  Winnipeg *   Calgary   5:00 PM MST
  Thompson Rivers *   Saskatchewan   6:15 PM CST
  Lethbridge *   Mount Royal   6:00 PM MST
  Alberta *   UBC Okanagan   5:00 PM PST
  Victoria *   Trinity Western   5:00 PM PST
  UBC *   UNBC   5:00 PM PST
Sun. 12 Dalhousie *   Memorial   12:00 PM AST
  Concordia *   Laval   1:00 PM EST
  Winnipeg *   Calgary   2:00 PM MST
Tue. 14 Ottawa *   Carleton   6:00 PM EST
  @ Ravens Nest
Wed. 15 Ryerson *   Guelph   6:00 PM EST
  @ Guelph Gryphons Athletics Centre
Thu. 16 Dalhousie *   Acadia   6:00 PM AST
  McGill *   UQAM   6:00 PM EST
Fri. 17 Western *   Ottawa   10:00 AM EST
  @ Montpetit Hall
  UNB *   Saint Mary's   6:00 PM AST
  Bishop's *   Laval   6:00 PM EST
  York *   Laurier   6:00 PM EST
  @ WLU Athletic Complex
  Windsor *   Carleton   6:00 PM EST
  @ Ravens Nest
  Lakehead *   Algoma   6:00 PM EST
  @ George Leach Centre
  Queen's *   Waterloo   6:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  Nipissing *   Brock   6:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Laurentian *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Calgary *   Brandon   6:00 PM CST
  Manitoba *   Mount Royal   6:00 PM MST
  Winnipeg *   UFV   6:00 PM PST
  Lethbridge *   Thompson Rivers   6:00 PM PST
  Trinity Western *   UBC   6:00 PM PST
  Saskatchewan *   Victoria   6:00 PM PST
  Regina *   UNBC   6:00 PM PST
Sat. 18 Toronto *   Guelph   1:00 PM EST
  @ Guelph Gryphons Athletics Centre
  Lakehead *   Algoma   2:00 PM EST
  @ George Leach Centre
  UNB *   Saint Mary's   4:00 PM AST
  Concordia *   McGill   4:00 PM EST
  StFX *   Memorial   6:00 PM AST
  UPEI *   Cape Breton   6:00 PM AST
  Acadia *   Dalhousie   6:00 PM AST
  Western *   Carleton   6:00 PM EST
  @ Ravens Nest
  Queen's *   Laurier   6:00 PM EST
  @ WLU Athletic Complex
  Nipissing *   McMaster   6:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  York *   Waterloo   6:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  Laurentian *   Brock   6:00 PM EST
  Bob Davis Gymnasium
  Windsor *   Ottawa   6:00 PM EST
  @ Montpetit Hall
  Calgary *   Brandon   5:00 PM CST
  Manitoba *   Mount Royal   4:00 PM MST
  Trinity Western *   UBC   5:00 PM PST
  Lethbridge *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  Winnipeg *   UFV   5:00 PM PST
  Saskatchewan *   Victoria   5:00 PM PST
  Regina *   UNBC   5:00 PM PST
Sun. 19 StFX *   Memorial   12:00 PM AST
  UPEI *   Cape Breton   1:00 PM AST
Tue. 21 Saint Mary's *   Dalhousie   6:00 PM AST
Thu. 23 Laval *   UQAM   6:00 PM EST
Fri. 24 Waterloo *   Ryerson   6:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  Guelph *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Windsor *   Queen's   6:00 PM EST
  @ Athletics & Recreation Centre
  Western *   York   6:00 PM EST
  @ Tait- Main Gym
  McMaster *   Brock   6:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Carleton *   Lakehead   6:00 PM EST
  @ C.J Sanders Fieldhouse
  Laurier *   Toronto   6:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Algoma *   Nipissing   6:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Lethbridge *   Regina   6:00 PM CST
  UBC *   Winnipeg   6:00 PM CST
  Brandon *   Manitoba   6:00 PM CST
  UNBC *   MacEwan   6:00 PM MST
  Saskatchewan *   Alberta   6:00 PM MST
  Thompson Rivers *   Mount Royal   6:00 PM MST
  UBC Okanagan *   UFV   6:00 PM PST
Sat. 25 UQAM *   Concordia   2:00 PM EST
  Memorial *   UNB   6:00 PM AST
  Cape Breton *   StFX   6:00 PM AST
  Acadia *   UPEI   6:00 PM AST
  McGill *   Bishop's   6:00 PM EST
  Laurier *   Ryerson   6:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  Waterloo *   Toronto   6:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Windsor *   York   6:00 PM EST
  @ Tait- Main Gym
  Western *   Queen's   6:00 PM EST
  @ Athletics & Recreation Centre
  Ottawa *   Lakehead   6:00 PM EST
  @ C.J Sanders Fieldhouse
  Algoma *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Guelph *   Nipissing   6:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Brandon *   Manitoba   5:00 PM CST
  UBC *   Winnipeg   5:00 PM CST
  Thompson Rivers *   Mount Royal   4:00 PM MST
  Lethbridge *   Regina   6:00 PM CST
  UNBC *   MacEwan   5:00 PM MST
  Saskatchewan *   Alberta   5:00 PM MST
  UBC Okanagan *   UFV   5:00 PM PST
Sun. 26 Memorial *   UNB   1:00 PM AST
Wed. 29 York *   Queen's   11:00 AM EST
  @ Athletics & Recreation Centre
  Ryerson *   Toronto   6:00 PM EST
  @ Goldring Centre
 
December
Fri. 1 Laurentian *   Western   11:00 AM EST
  Alumni Hall
  Laval *   Bishop's   6:00 PM EST
  Lakehead *   Toronto   6:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Waterloo *   Laurier   6:00 PM EST
  @ WLU Athletic Complex
  Ottawa *   Brock   6:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Carleton *   McMaster   6:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  Nipissing *   Windsor   6:00 PM EST
  @ St Denis Centre
  Queen's *   Guelph   6:00 PM EST
  @ Guelph Gryphons Athletics Centre
  MacEwan *   Winnipeg   6:00 PM CST
  Calgary *   Saskatchewan   6:15 PM CST
  UFV *   Lethbridge   6:00 PM MST
  Victoria *   Alberta   6:00 PM MST
  Regina *   UBC   6:00 PM PST
  Brandon *   Trinity Western   6:00 PM PST
  (David E. Enarson Gym)
  UNBC *   Thompson Rivers   6:00 PM PST
  Manitoba *   UBC Okanagan   6:00 PM PST
Sat. 2 Lakehead *   Ryerson   6:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  Laurentian *   Windsor   6:00 PM EST
  St Denis Centre
  Carleton *   Brock   6:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Nipissing *   Western   6:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  Ottawa *   McMaster   6:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  MacEwan *   Winnipeg   5:00 PM CST
  UFV *   Lethbridge   5:00 PM MST
  Calgary *   Saskatchewan   6:15 PM CST
  Victoria *   Alberta   6:00 PM MST
  Brandon *   Trinity Western   5:00 PM PST
  (David E. Enarson Gym)
  Manitoba *   UBC Okanagan   5:00 PM PST
  UNBC *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  Regina *   UBC   5:00 PM PST
Fri. 29 UNB #   TBA   TBA
  Bishop's Tournament @ Bishop's
  Trinity Western #   Thompson Rivers   5:00 PM PST
Sat. 30 UNB #   TBA   TBA
  Bishop's Tournament @ Bishop's
  Trinity Western #   Thompson Rivers   11:00 AM PST
 
January
Wed. 3 Windsor *   McMaster   6:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
Thu. 4 Saint Mary's *   Acadia   6:00 PM AST
  McGill *   UQAM   6:00 PM EST
  Alberta *   Calgary   6:00 PM MST
  UFV *   Trinity Western   6:00 PM PST
Fri. 5 Bishop's *   Laval   6:00 PM EST
  Queen's *   Nipissing   6:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Ryerson *   Carleton   6:00 PM EST
  @ Ravens Nest
  Toronto *   Ottawa   6:00 PM EST
  @ Montpetit Hall
  Algoma *   Waterloo   6:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  York *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Guelph *   Lakehead   6:00 PM EST
  @ C.J Sanders Fieldhouse
  Laurier *   Western   6:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  Mount Royal *   Regina   6:00 PM CST
  Winnipeg *   Brandon   6:00 PM CST
  Lethbridge *   Manitoba   6:00 PM CST
  Saskatchewan *   MacEwan   6:00 PM MST
  Trinity Western *   UFV   6:00 PM PST
  Thompson Rivers *   Victoria   6:00 PM PST
  UBC Okanagan *   UNBC   6:00 PM PST
Sat. 6 Brock *   McMaster   1:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  UQAM *   McGill   4:00 PM EST
  UPEI *   StFX   6:00 PM AST
  Cape Breton *   Memorial   6:00 PM AST
  Dalhousie *   Saint Mary's   6:00 PM AST
  Acadia *   UNB   6:00 PM AST
  York *   Nipissing   6:00 PM EST
  @ Ben F. Avery Gymnasium
  Queen's *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Guelph *   Lakehead   6:00 PM EST
  @ C.J Sanders Fieldhouse
  Ryerson *   Ottawa   6:00 PM EST
  @ Montpetit Hall
  Algoma *   Waterloo   6:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  Windsor *   Laurier   6:00 PM EST
  @ WLU Athletic Complex
  Toronto *   Carleton   6:00 PM EST
  @ Ravens Nest
  Brandon *   Winnipeg   5:00 PM CST
  Lethbridge *   Manitoba   5:00 PM CST
  Mount Royal *   Regina   6:00 PM CST
  Calgary *   Alberta   5:00 PM MST
  Saskatchewan *   MacEwan   5:00 PM MST
  Thompson Rivers *   Victoria   5:00 PM PST
  UBC Okanagan *   UNBC   5:00 PM PST
Sun. 7 Cape Breton *   Memorial   12:00 PM AST
Wed. 10 Acadia *   StFX   6:00 PM AST
  McMaster *   Waterloo   6:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  Laurier *   Guelph   6:00 PM EST
  @ Guelph Gryphons Athletics Centre
Thu. 11 Bishop's *   UQAM   6:00 PM EST
  McGill *   Concordia   6:00 PM EST
Fri. 12 UNB *   Cape Breton   6:00 PM AST
  Saint Mary's *   UPEI   6:00 PM AST
  Memorial *   Dalhousie   6:00 PM AST