Date Away Home Status Links
 
August
Fri. 3 Laurentian #   Troy Trojans   12:00 PM EDT
  @ San Jose, Costa Rica
Sun. 5 Laurentian #   Troy Trojans   12:00 PM EDT
  @ San Jose, Costa Rica
Wed. 8 Laurentian #   Eastern Kentucky Colonels   12:00 PM EDT
  @ San Jose, Costa Rica
Thu. 9 Laurentian #   University of San Diego Toreros   12:00 PM EDT
  @ San Jose, Costa Rica
Fri. 10 Laurentian #   Eastern Kentucky Colonels   12:00 PM EDT
  @ San Jose, Costa Rica
Sat. 11 Laurentian #   University of San Diego Toreros   12:00 PM EDT
  @ San Jose, Costa Rica
 
September
Fri. 28 StFX #   Carleton   6:00 PM ADT
  Pre-Season Exhibition - Acadia Stu Aberdeen Tournament @ Wolfville, NS
  Mount Allison #   UNB   8:00 PM ADT
  Eric Garland Pre-Season Tournament
Sat. 29 StFX #   Acadia   8:00 PM ADT
  Pre-Season Exhibition - Acadia Stu Aberdeen Tournament @ Wolfville, NS
  TBD #   UNB   8:00 PM ADT
  Eric Garland Pre-Season Tournament
Sun. 30 StFX #   Bishop's   12:00 PM ADT
  Pre-Season Exhibition - Acadia Stu Aberdeen Tournament @ Wolfville, NS
 
October
Fri. 5 TBD #   StFX   8:00 PM ADT
  Pre-Season Exhibition - StFX Invitational Tournament
Sat. 6 TBD #   StFX   TBA
  Pre-Season Exhibition - StFX Invitational Tournament
Fri. 12 Calgary #   StFX   3:00 PM ADT
  Pre-Season Exhibition
  MacEwan #   Thompson Rivers   5:00 PM MDT
  Non-Conference
Sat. 13 MacEwan #   UBC Okanagan   3:30 PM MDT
  Non-Conference
Thu. 18 MacEwan #   TBA, Saskatchewan tournament   12:00 PM MDT
  Non-Conference
Fri. 19 MacEwan #   TBA, Saskatchewan tournament   12:00 PM MDT
  Non-Conference
  StFX #   Toronto   7:00 PM EDT
  Pre-Season Exhibition
Sat. 20 MacEwan #   TBA, Saskatchewan tournament   12:00 PM MDT
  Non-Conference
  StFX #   McMaster   7:00 PM EDT
  Pre-Season Exhibition
Sun. 21 StFX #   Ryerson   1:00 PM EDT
  Pre-Season Exhibition
Wed. 24 Waterloo *   McMaster   8:00 PM EDT
  Burridge Gymnasium
  Western *   Guelph   8:00 PM EDT
  Guelph Gryphons Athletic Centre
Thu. 25 MacEwan *   Alberta   8:00 PM MDT
Fri. 26 Algoma *   Lakehead   8:00 PM EDT
  CJ Sanders Fieldhouse
  Toronto *   Ryerson   8:00 PM EDT
  Mattamy Athletic Centre
  Laurier *   Brock   8:00 PM EDT
  Bob Davis Gym
  Queen's *   York   8:00 PM EDT
  Tait McKenzie Centre
  Nipissing *   Laurentian   8:00 PM EDT
  Ben F. Avery Gymnasium
  Windsor *   Waterloo   8:00 PM EDT
  Physical Activities Complex
  Carleton *   Ottawa   8:00 PM EDT
  Montpetit Hall
  Victoria *   Winnipeg   8:00 PM CDT
  Manitoba *   Brandon   8:00 PM CDT
  UNBC *   Mount Royal   8:00 PM MDT
  Regina *   Calgary   8:00 PM MDT
  UBC Okanagan *   Trinity Western   8:00 PM PDT
  Saskatchewan *   UBC   8:00 PM PDT
  Thompson Rivers *   UFV   8:00 PM PDT
Sat. 27 Windsor *   McMaster   3:00 PM EDT
  Burridge Gymnasium
  Alberta *   MacEwan   2:00 PM MDT
  Victoria *   Winnipeg   5:00 PM CDT
  Algoma *   Lakehead   8:00 PM EDT
  CJ Sanders Fieldhouse
  Guelph *   Brock   8:00 PM EDT
  Bob Davis Gym
  Western *   Laurier   8:00 PM EDT
  Athletic Complex Gym
  Manitoba *   Brandon   7:00 PM CDT
  UNBC *   Mount Royal   6:00 PM MDT
  Regina *   Calgary   7:00 PM MDT
  Saskatchewan *   UBC   7:00 PM PDT
  UBC Okanagan *   Trinity Western   7:00 PM PDT
  Thompson Rivers *   UFV   7:00 PM PDT
Wed. 31 Guelph *   Ryerson   8:00 PM EDT
  Mattamy Athletic Centre
 
November
Thu. 1 Acadia *   Saint Mary's   8:00 PM ADT
  UBC *   Victoria   6:00 PM PDT
  Alberta *   Calgary   8:00 PM MDT
Fri. 2 Queen's *   Western   1:30 PM EDT
  Alumni Hall
  UNB *   StFX   8:00 PM ADT
  Lakehead *   Nipissing   8:00 PM EDT
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Laurier *   Carleton   8:00 PM EDT
  Raven's Nest
  Algoma *   Toronto   8:00 PM EDT
  Goldring Centre
  Waterloo *   Ottawa   8:00 PM EDT
  Montpetit Hall
  McMaster *   Brock   8:00 PM EDT
  Bob Davis Gym
  York *   Windsor   8:00 PM EDT
  St. Denis Centre
  Trinity Western *   Regina   8:00 PM CST
  UFV *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  MacEwan *   Lethbridge   8:00 PM MDT
  Mount Royal *   Manitoba   8:00 PM MDT
  Brandon *   UBC Okanagan   8:00 PM PDT
  Winnipeg *   UNBC   8:00 PM PDT
Sat. 3 Algoma *   Ryerson   2:00 PM EDT
  Mattamy Athletic Centre
  UNB *   StFX   8:00 PM ADT
  Acadia *   Saint Mary's   8:00 PM ADT
  Memorial *   UPEI   8:00 PM ADT
  Cape Breton *   Dalhousie   8:00 PM ADT
  Waterloo *   Carleton   8:00 PM EDT
  Raven's Nest
  Queen's *   Windsor   8:00 PM EDT
  St. Denis Centre
  Laurier *   Ottawa   8:00 PM EDT
  Montpetit Hall
  York *   Western   8:00 PM EDT
  Alumni Hall
  Guelph *   Toronto   8:00 PM EDT
  Goldring Centre
  Lakehead *   Laurentian   8:00 PM EDT
  Ben F. Avery Gymnasium
  MacEwan *   Lethbridge   7:00 PM MDT
  Calgary *   Alberta   7:00 PM MDT
  Mount Royal *   Manitoba   7:00 PM MDT
  Victoria *   UBC   6:00 PM PDT
  Trinity Western *   Regina   8:00 PM CST
  UFV *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Winnipeg *   UNBC   7:00 PM PDT
  Brandon *   UBC Okanagan   7:00 PM PDT
Sun. 4 Cape Breton *   Dalhousie   3:00 PM AST
  Memorial *   UPEI   3:00 PM AST
Thu. 8 Laval *   Concordia   8:00 PM EST
  @ Concordia U.
  UQAM *   McGill   8:00 PM EST
  @ McGill U.
Fri. 9 Dalhousie *   UNB   8:00 PM AST
  UPEI *   Acadia   8:00 PM AST
  Algoma *   York   8:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Brock *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Ryerson *   Waterloo   8:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  Ottawa *   Windsor   8:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Toronto *   Laurier   8:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Carleton *   Western   8:00 PM EST
  Alumni Hall
  Guelph *   Queen's   8:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  McMaster *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  UBC *   Manitoba   8:00 PM CST
  Regina *   Brandon   8:00 PM CST
  Winnipeg *   MacEwan   8:00 PM MST
  Saskatchewan *   Calgary   8:00 PM MST
  Victoria *   Thompson Rivers   7:00 PM PST
  Lethbridge *   UBC Okanagan   8:00 PM PST
  Mount Royal *   Trinity Western   8:00 PM PST
  Alberta *   UFV   8:00 PM PST
Sat. 10 Dalhousie *   UNB   4:00 PM AST
  Carleton *   Windsor   4:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Saint Mary's *   Memorial   8:00 PM NST
  UPEI *   Acadia   8:00 PM AST
  StFX *   Cape Breton   8:00 PM AST
  Algoma *   Queen's   8:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Ryerson *   Laurier   8:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Brock *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Guelph *   York   8:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Toronto *   Waterloo   8:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  Ottawa *   Western   8:00 PM EST
  Alumni Hall
  McMaster *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  McGill *   Laval   8:00 PM EST
  @ PEPS
  UQAM *   Bishop's   8:00 PM EST
  @ Bishop's U.
  UBC *   Manitoba   7:00 PM CST
  Regina *   Brandon   7:00 PM CST
  Winnipeg *   MacEwan   7:00 PM MST
  Saskatchewan *   Calgary   7:00 PM MST
  Victoria *   Thompson Rivers   7:00 PM PST
  Lethbridge *   UBC Okanagan   7:00 PM PST
  Mount Royal *   Trinity Western   7:00 PM PST
  Alberta *   UFV   7:00 PM PST
Sun. 11 Saint Mary's *   Memorial   3:00 PM NST
Wed. 14 StFX *   Dalhousie   8:00 PM AST
Thu. 15 Concordia *   UQAM   8:00 PM EST
  @ UQAM
  Bishop's *   McGill   8:00 PM EST
  @ McGill U.
Fri. 16 Laurier *   Queen's   1:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Manitoba *   Regina   2:00 PM CST
  Saint Mary's *   UPEI   8:00 PM AST
  UNB *   Cape Breton   8:00 PM AST
  Toronto *   Brock   8:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Lakehead *   Ottawa   8:00 PM EST
  Montpetit Hall
  Waterloo *   York   8:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Laurentian *   Algoma   8:00 PM EST
  George Leach Centre
  Nipissing *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Ryerson *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Saskatchewan *   Winnipeg   8:00 PM CST
  Lethbridge *   Alberta   8:00 PM MST
  UFV *   MacEwan   8:00 PM MST
  UBC Okanagan *   Mount Royal   8:00 PM MST
  Thompson Rivers *   UBC   8:00 PM PST
  Trinity Western *   UNBC   8:00 PM PST
Sat. 17 UNB *   Cape Breton   3:00 PM AST
  Dalhousie *   StFX   3:00 PM AST
  Western *   Windsor   2:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Saskatchewan *   Winnipeg   5:00 PM CST
  Acadia *   Memorial   8:00 PM NST
  Saint Mary's *   UPEI   8:00 PM AST
  Manitoba *   Regina   6:00 PM CST
  Ryerson *   Brock   8:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Toronto *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Waterloo *   Queen's   8:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Laurier *   York   8:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Lakehead *   Carleton   8:00 PM EST
  Raven's Nest
  Laval *   Bishop's   8:00 PM EST
  @ Bishop's U.
  UBC Okanagan *   Mount Royal   6:00 PM MST
  UFV *   MacEwan   7:00 PM MST
  Victoria *   Calgary   7:00 PM MST
  Lethbridge *   Alberta   7:00 PM MST
  Trinity Western *   UNBC   7:00 PM PST
  Thompson Rivers *   UBC   7:00 PM PST
Sun. 18 Acadia *   Memorial   3:00 PM NST
  Laurentian *   Guelph   3:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Nipissing *   Algoma   4:00 PM EST
  George Leach Centre
  Victoria *   Calgary   3:00 PM MST
Thu. 22 Concordia *   McGill   8:00 PM EST
  @ McGill U.
Fri. 23 UBC Okanagan *   Thompson Rivers   12:45 PM PST
  Saint Mary's *   Dalhousie   8:00 PM AST
  Scotiabank Centre
  Brock *   Carleton   8:00 PM EST
  Raven's Nest
  Queen's *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Windsor *   Ryerson   8:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Nipissing *   Waterloo   8:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  McMaster *   Ottawa   8:00 PM EST
  Montpetit Hall
  Western *   Toronto   8:00 PM EST
  Goldring Centre
  Laurentian *   Laurier   8:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Calgary *   Manitoba   8:00 PM CST
  Brandon *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  MacEwan *   Mount Royal   8:00 PM MST
  Winnipeg *   Lethbridge   8:00 PM MST
  Trinity Western *   Victoria   8:00 PM PST
  UNBC *   UFV   8:00 PM PST
Sat. 24 Bishop's *   Concordia   4:00 PM EST
  @ Concordia U.
  Laval *   UQAM   4:00 PM EST
  @ UQAM
  UBC Okanagan *   Thompson Rivers   2:45 PM PST
  StFX *   Acadia   8:00 PM AST
  Memorial *   Cape Breton   8:00 PM AST
  UPEI *   UNB   8:00 PM AST
  Brock *   Ottawa   8:00 PM EST
  Montpetit Hall
  York *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Laurentian *   Waterloo   8:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  McMaster *   Carleton   8:00 PM EST
  Raven's Nest
  Windsor *   Toronto   8:00 PM EST
  Goldring Centre
  Nipissing *   Laurier   8:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Western *   Ryerson   8:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Calgary *   Manitoba   7:00 PM CST
  MacEwan *   Mount Royal   6:00 PM MST
  Brandon *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Winnipeg *   Lethbridge   7:00 PM MST
  Trinity Western *   Victoria   7:00 PM PST
  UNBC *   UFV   7:00 PM PST
Sun. 25 Memorial *   Cape Breton   3:00 PM AST
Thu. 29 Bishop's *   Laval   8:00 PM EST
  @ PEPS
  UNBC *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Calgary *   Lethbridge   8:00 PM MST
Fri. 30 Windsor *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Western *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Queen's *   Brock   8:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Ottawa *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Ryerson *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Carleton *   Algoma   8:00 PM EST
  George Leach Centre
  York *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Winnipeg *   Brandon   8:00 PM CST
  UNBC *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  MacEwan *   Regina   8:00 PM CST
  Alberta *   Thompson Rivers   7:00 PM PST
  Mount Royal *   UBC   8:00 PM PST
  UFV *   UBC Okanagan   8:00 PM PST
 
December
Sat. 1 UQAM *   Concordia   4:00 PM EST
  @ Concordia U.
  Brandon *   Winnipeg   5:00 PM CST
  Toronto *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Western *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  York *   Brock   8:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Queen's *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Windsor *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  McGill *   Bishop's   8:00 PM EST
  @ Bishop's U.
  MacEwan *   Regina   8:00 PM CST
  Lethbridge *   Calgary   7:00 PM MST
  Mount Royal *   UBC   7:00 PM PST
  Alberta *   Thompson Rivers   7:00 PM PST
  UFV *   UBC Okanagan   7:00 PM PST
Sun. 2 Carleton *   Guelph   3:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Ottawa *   Algoma   4:00 PM EST
  George Leach Centre
Fri. 28 StFX #   TBD   TBA
  Exhibition - Dalhousie Rod Shoveller Tournament @ Halifax, NS
Sat. 29 StFX #   TBD   TBA
  Exhibition - Dalhousie Rod Shoveller Tournament @ Halifax, NS
Sun. 30 StFX #   TBD   TBA
  Exhibition - Dalhousie Rod Shoveller Tournament @ Halifax, NS
 
January
Thu. 3 Calgary *   Mount Royal   8:00 PM MST
Fri. 4 StFX *   Saint Mary's   8:00 PM AST
  York *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Waterloo *   Algoma   8:00 PM EST
  George Leach Centre
  Queen's *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Lakehead *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  McMaster *   Laurier   8:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Lethbridge *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Manitoba *   Alberta   8:00 PM MST
  Regina *   Victoria   8:00 PM PST
  Winnipeg *   Trinity Western   8:00 PM PST
  Thompson Rivers *   UNBC   8:00 PM PST
  UBC Okanagan *   UBC   8:00 PM PST
  Brandon *   UFV   8:00 PM PST
Sat. 5 Brock *   Western   3:00 PM EST
  Alumni Hall
  Carleton *   Ryerson   4:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Ottawa *   Toronto   4:00 PM EST
  Goldring Centre
  Laurier *   Windsor   4:00 PM EST
  St. Denis Centre
  UNB *   Memorial   8:00 PM NST
  Dalhousie *   Acadia   8:00 PM AST
  Cape Breton *   UPEI   8:00 PM AST
  Queen's *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Waterloo *   Algoma   8:00 PM EST
  George Leach Centre
  York *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Lakehead *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Lethbridge *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Manitoba *   Alberta   7:00 PM MST
  Mount Royal *   Calgary   7:00 PM MST
  UBC Okanagan *   UBC   7:00 PM PST
  Thompson Rivers *   UNBC   7:00 PM PST
  Winnipeg *   Trinity Western   7:00 PM PST
  Regina *   Victoria   7:00 PM PST
  Brandon *   UFV   7:00 PM PST
Sun. 6 UNB *   Memorial   3:00 PM NST
  Ottawa *   Ryerson   4:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Carleton *   Toronto   4:00 PM EST
  Goldring Centre
Wed. 9 Dalhousie *   StFX   8:00 PM AST
  Brock *   Laurier   8:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Laval *   UQAM   8:00 PM EST
  @ UQAM
Thu. 10 Guelph *   Waterloo   11:00 AM EST
  Physical Activities Complex
  Bishop's *   Concordia   8:00 PM EST
  @ Concordia U.
  Lethbridge *   Mount Royal   8:00 PM MST
Fri. 11 UPEI *   Saint Mary's   8:00 PM AST
  Cape Breton *   UNB   8:00 PM AST
  StFX *   Dalhousie   8:00 PM AST
  Ryerson *   Queen's   8:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Ottawa *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  McMaster *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Algoma *   Western   8:00 PM EST
  Alumni Hall
  Windsor *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Toronto *   York   8:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Carleton *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  UQAM *   Laval   8:00 PM EST
  @ PEPS
  Thompson Rivers *   Winnipeg   8:00 PM CST
  Alberta *   Brandon   8:00 PM CST
  UBC Okanagan *   Regina   8:00 PM CST
  Calgary *   MacEwan   8:00 PM MST
  UFV *   Victoria   8:00 PM PST
  UBC *   Trinity Western   8:00 PM PST
  Manitoba *   UNBC   8:00 PM PST
Sat. 12 Cape Breton *   UNB   3:00 PM AST
  Thompson Rivers *   Winnipeg   5:00 PM CST
  Memorial *   Acadia   8:00 PM AST
  UPEI *   Saint Mary's   8:00 PM AST
  Brock *   Waterloo   8:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  Algoma *   Western   8:00 PM EST
  Alumni Hall
  Windsor *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Carleton *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Laurier *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Ryerson *   York   8:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Toronto *   Queen's   8:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Ottawa *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Concordia *   Bishop's   8:00 PM EST
  @ Bishop's U.
  Alberta *   Brandon   7:00 PM CST
  UBC Okanagan *   Regina   8:00 PM CST
  Calgary *   MacEwan   7:00 PM MST
  Mount Royal *   Lethbridge   7:00 PM MST
  UFV *   Victoria   7:00 PM PST
  Manitoba *   UNBC   7:00 PM PST
  UBC *   Trinity Western   7:00 PM PST
Sun. 13 Memorial *   Acadia   3:00 PM AST
Tue. 15 Dalhousie *   Saint Mary's   8:00 PM AST
Wed. 16 Cape Breton *   StFX   8:00 PM AST
  Waterloo *   Windsor   8:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Brock *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
Thu. 17 McGill *   Concordia   8:00 PM EST
  @ Concordia U.
  Bishop's *   UQAM   8:00 PM EST
  @ UQAM
Fri. 18 UBC *   Brandon   1:30 PM CST
  StFX *   UPEI   8:00 PM AST
  UNB *   Acadia   8:00 PM AST
  Laurentian *   Ryerson   7:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  York *   Ottawa   8:00 PM EST
  Montpetit Hall
  Waterloo *   Western   8:00 PM EST
  Alumni Hall
  Lakehead *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Nipissing *   Toronto   8:00 PM EST
  Goldring Centre
  Queen's *   Carleton   8:00 PM EST
  Raven's Nest
  Laurier *   Algoma   8:00 PM EST
  George Leach Centre
  Trinity Western *   Manitoba   8:00 PM CST
  Saskatchewan *   Mount Royal   8:00 PM MST
  Victoria *   Lethbridge   8:00 PM MST
  UNBC *